Akıllı Pazarlama Stratejisi; Promosyon Powerbankler

Powerbankler taşınabilir şarj cihazlarıdır. Farklı tasarımlara sahip ve bir ihtiyaç olması onu bir sonraki pazarlama kampanyanız için iyi bir fikir haline getirir. Bu yıl için yeni pazarlama bütçenizi planlıyorsanız, promosyon powerbankler belki de sizin için oldukça parlak bir fikir olabilir. Günümüzde cep telefonu yeteneklerinde ve yazılımında sürekli bir büyüme var. Bu nedenle gadget sahipleri, cihazı günde bir defadan fazla şarj etme ihtiyacı duyma sorunuyla karşı karşıya kalıyor. Cep telefonlarının hayatımızdaki rolü göz önüne alındığında, akıllı telefon şarj seviyesine bağımlıyız.

Markayı temsil eden logolu bir powerbank, promosyon kampanyanızı güçlendirecek ve satışların ve karlılığın artmasını sağlayacaktır. Müşterilerinizle ve çalışanlarınızla günlük olarak kullandıkları cihazlar aracılığıyla bağlantı kurmanız için bir fırsat yaratır. Kesinlikle teknoloji meraklısı müşterilere ve potansiyel müşterilere hitap edecektir. Cep telefonlarını, dizüstü bilgisayarları ve tabletleri her yerde şarj etmek için idealdirler. Çekici tasarımlar aynı zamanda müşterilerin sadakatini artıracak ve çok fazla dikkat çekecektir.

Powerbanklerin Promosyon Ürünleri Olarak Faydaları

Taşınabilir

Markayı temsil eden logolu bir powerbank, etkileyici bir dizi avantajla birlikte gelir. Hafiftirler, böylece kullanıcılar onları kolayca taşıyabilir. Güç bankaları, iletişim bilgileriniz, logonuz, şirket adınız veya promosyon mesajınız ile kolayca özelleştirilebilir. Bu şekilde müşterileriniz ve çalışanlarınız promosyon bilgilerinizi her yerde sergileyecektir.

Kompakt

Güç bankaları uygun şekilde kompakttır. Bu da onları ofis masasında, arabada veya randevularda dışarı çıktıklarında harika bir ürün haline getiriyor. Her işletme, kullanışlı ve taşıması kolay bir hediye sunmaya çalışır. Markayı temsil eden logolu bir powerbank, markanız için harika bir hatırlatma görevi görür. Markanızın müşterilerin aklında kalmasını sağlar. Ne zaman yeni bir sipariş vermek isterlerse, önce markanızı düşüneceklerdir.

Uyarlanabilir

Markalı bir logo güç bankasının bir diğer önemli yararı, dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler gibi farklı araçları kolaylıkla şarj edebilmesidir. Promosyon güç bankaları, neredeyse herkesin cep telefonu kullandığı teknolojik çağda giderek daha fazla ideal eşantiyon haline geldi. Hal böyle olunca yaşa ve mesleğe bakılmaksızın tüm müşterilerinize ve çalışanlarınıza hitap edebilecek ideal bir promosyon ürünüdür.

Çoğu güç bankası USB girişleriyle birlikte gelir. Bu, USB girişi olan herhangi bir aygıtı pratik olarak şarj edebilecekleri anlamına gelir. GPS sistemleri, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler gibi USB girişi olan herhangi bir cihaz taşınabilir bir güç bankasına takılabilir. Bu nedenle, müşterilerinizin mobil pilleri hareket halindeyken bile asla bitmez.

Değerli

Markalı logolu güç bankalarının maliyetini kalemler ve çay bardakları gibi ucuz promosyon ürünleriyle karşılaştırdığınızda, güç bankalarının daha değerli ve dayanıklı olduğunu fark edersiniz. Bir güç bankasına yatırım yapmak, yatırımınızın uzun vadeli geri dönüşünü garanti eder. Ana hedef, tekrar satın alımları teşvik etmek, şirket itibarını artırmak ve marka farkındalığını artırmak olmalıdır.

Özelleştirmesi kolay

Powerbankler oldukça farklı tasarımlarda sunulabilir. Bir güç bankası bir kartvizit yerine dahi kullanılabilir. Markalı logolu güç bankaları ile müşterileriniz markanızın adını her yerde elinizin altında bulundurur. Müşterileriniz, özellikle verimli çalıştığını anlarlarsa, harika taşınabilir şarj cihazlarını nadiren evde bırakacaklardır. Tüm potansiyel iş ortaklarınız ve müşterileriniz üzerinde etki yaratacak bir promosyon ürünü arıyorsanız, taşınabilir güç bankaları harika bir pazarlama aracı olabilir. Taşınabilir şarj cihazları, kolayca özelleştirilebildikleri için teknoloji çağında ideal promosyon ürünleri haline gelmiştir.

Akıllı promosyon ürünü powerbankler, benzersiz ve çok çekici bir tasarıma sahiptir ve özel bir etiket onu daha da şık kılar. Bunun yanı sıra bazı powerbankler iki bağlantı yuvasına sahip olabilir. Yani müşterileriniz taşınabilir cihazlarını şarj etmek için arkadaşları ve akrabaları ile paylaşabilecekler. Bu nedenle, bu özel güç bankası aynı anda birden fazla kişi tarafından kullanılabileceğinden, marka bilinirliğinizin artmasını sağlayacaktır.

Usb Flash Belleklere UV baskı, Lazer baskı imkanı. Kişiye özel üretim. Gün içinde hemen teslim imkanı.

Promosyon Usb Flash Bellek  ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.

www.bellekpromosyon.com

0216 335 68 99

0506 144 80 80