Akla Gelecek En İyi Promosyon Ürünü

Günümüzde her büyüklükteki işletme, işlerini tanıtmak için benzersiz ve uygun maliyetli yollar arıyor. Son yıllarda, logo markalı USB bellekler, birçok işletme için popüler ve etkili tanıtım araçları olmuştur. USB bellekler, tüm şekillerde, boyutlarda, depolama kapasitelerinde, stillerde ve kalite seviyesinde gelir. Toplu olarak satın almadan önce, promosyon ihtiyaçlarınız için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olmak için bu faktörleri göz önünde bulundurmalı ve değerlendirmelisiniz.

USB bellekler, diğer aygıtların yanı sıra SD bellek kartlarını ve standart sabit sürücüleri de içeren günümüz depolama aygıtı endüstrisinin büyük bir parçasıdır. Her ürün veri depolama için ideal olsa da, her biri belirli depolama gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve kendi sınırlamaları vardır. Promosyon USB bellekler ideal kurumsal hediyedir. Noel broşürleri veya çikolata kutuları yerine, onlara özel bir USB bellek, bir noktada kullanılması garanti edilen işlevsel bir alet sunabilirsiniz.

Kaliteli USB bellekler

Promosyonunuz için USB bellekler seçerken ürünlerin kalitesi en önemli faktördür. Pazar, çoğu veri depolamaya tamamen uygun olmayan, düşük kaliteli ürünler sağlayan tedarikçilerle doludur. Düşük kaliteli USB flash sürücü ürünleri genellikle maliyetleri düşürmek için köşeleri kesen veya vicdansız üretim uygulamalarını izleyen firmalarca yapılır. Düşük kaliteli promosyon ürünlerini vermek, müşteri deneyimini hayal kırıklığına uğratır ve şirketinizin marka imajına zarar vermenin kesin bir yoludur. En iyi kaliteyi elde etmenizi sağlamak için, tedarikçilerin kalite performansını değerlendirirken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler vardır. Bunlar;

Bellek, okuma ve yazma hızları ve veri tutma özellikleri açısından değişen farklı sınıflarda gelir. En iyi kalite için, yalnızca A sınıfı bellekler kullanmaktayız.

USB Flash Sürücüyü bir grup anahtara takmayı düşünüyorsanız, USB Flash Sürücünün ucundaki metal halka, plastik bir halka yerine tercih edilir. Plastik bir halka, orta düzeyde kullanımdan sonra kırılma eğilimindedir. Bu yüzden anahtar aparatlarımız her zaman metaldir.

Hiçbir modelde, can sıkıcı olabilen gevşek ve tam oturmayan kapaklar bulunmaz.

Standart bir kalite kontrol çizik testi, baskının kalitesini belirleyebilir. Baskı koparsa, bu kötü baskı kalitesinin kesin bir işaretidir. Promosyon olarak tercih ettiğiniz USB belleklerimizde baskı problemleri yaşamazsınız.

Çeşitli Tarzlar

USB bellek ürünleri, zevkinize ve pazarlama amacınıza uyacak şekilde farklı tatlarda tasarlanır. Fırdöndüler ve Kaydırıcılar, USB Kartları, Kalemler, Boyunluklar ve Bileklikler popüler seçeneklerden bazılarıdır.

Logo Baskı ve Gravür Seçenekleri

 Logo baskısı ve kazıma, Serigrafi, Fotoğraf Baskısı ve Lazer Kazıma dahil olmak üzere çeşitli şekillerde yapılabilir. Her yöntem, belirli ürün türleri ve malzemeleri için daha uygundur.

Depolama Kapasitesi

USB bellekler, inanılmaz depolama kapasitelerine sahiptir! Depolama alanı miktarı 64GB ile 32GB veya daha fazlası arasında değişebilir! Ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olduğuna dair bir fikir sahibi olmak için şunu göz önünde bulundurun: Bir MP3 müzik dosyası yaklaşık 4-8 ​​MB yer kaplar. Yazdırılabilir bir fotoğraf görüntü dosyası yaklaşık 2-3 MB boyutundadır. Bir Müzik Videosu, kullanılan sıkıştırma yöntemine bağlı olarak yaklaşık 50-100MB yer kaplar.

Promosyon Olarak USB Bellekler

Eğer promosyon ürünü olarak USB bellekler tercih ederseniz; müşterilerinizin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşıladığından ve böylece düzenli olarak kullanacaklarından emin olacaksınız. Müşterileriniz işinizi her gün tanıtacak. Bu öğeler, şirketinizi düzenli olarak tanıtmanıza olanak sağlayacak etkili bir pazarlama aracıdır. Yapmanız gereken tek şey, müşterilerinizin çalışma masalarına bırakacaklarından emin olduğunuz bir promosyon ürününe yatırım yapmaktır. Bu, temel olarak, masaya yaklaşan her kişinin adınızı göreceği anlamına gelir. Adınızı ne kadar çok görürlerse, onu hatırlama şansınız o kadar artar. İşletmenizin sağladığı bir hizmet veya ürüne ihtiyaç duyduklarında, şirketiniz muhtemelen aklına gelen ilk isim olacaktır.