Usb Flash Bellek alırken dikkat edilecekler!
Flash Bellek alırken nelere dikkat etmeli ve hangi tip bellekler tercih edilmeli?
Uzun süredir hayatımızda yer alan ve zor durumlarda, veri taşıma kolaylıkları ile bizi rahatlatan USB BELLEKLER, her geçen gün daha fazla gelişiyor ve hızlanıyor. Hem depolama hem de hız anlamında kendilerini aşan USB bellekleri satın alırken dikkat etmemiz gerekenler nelerdir?
USB BELLEK alırken ihtiyaca göre ilerlemek her şeyden önemli. İhtiyacınız olmayan bir depolama alanı bizim için sıkıntı doğuracaktır.
Şimdi USB BELLEK teknolojisinin artık inanılmaz geliştiğini bilmek gerekiyor. Eğer gerçekten imkanınız varsa çok yüksek fiyatlara 1 TB‘lık FLASH DİSK de alabilirsiniz ama böyşle bir depolama alanına ihtiyacınız olması halinde binlerce Türk Lirası’nı gözden çıkartmak gerekebilir. Hele 2 TB’lık USB DİSK‘lerin fiyatları 8 bin liraya kadar çıkabiliyor.
Şimdi USB bellek Teknolojisinin artık inanılmaz geliştiğini bilmek gerekiyor. Eğer gerçekten durumunuz varsa çok yüksek fiyatlara 1 TB’lık flaş disk de alabilirsiniz ama böyle bir depolama alanına ihtiyacınız olması halinde binlerce Türk Lirası’nı da gözden çıkartmak gerekebilir. Hele 2 TB’lik USB disklerin fiyatları 8 bin liraya kadar çıkabiliyor.
Sadece belge taşıma için kullanılacaksa 16 GB Flash Bellek size fazla gelebilir. Bunun için daha düşük bir USB BELLEK tercih ederek masrafınızı azaltabilirsiniz.
Eğer ki oyun, büyük boyutlu filmler gibi USB üzerinde yük oluşturacak verileri taşımayı tercih ediyorsanız, 64 GB üstü bir FLASH BELLEK seçmeniz şart.
Birde Promosyon amaçlı alıp dost ve müşterilerinize USB BELLEK hediye etmek istiyorsanız o zaman hem kapasite hem de fiyatı dikkate almalısınız.
Usb Bellek ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz.
www.bellekpromosyon.com
0216 335 68 99
0506 144 80 80